ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

Фінальне тестування з дисципліни "Фреймворк BootStrap"

Tityl12 грудня 2024 року, в рамках проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін», який реалізовує Kharkiv IT Cluster, проведено фінальне тестування навчальної дисципліни "Фреймворк BootStrap"

Зміст тестування здобувачів освіти (валідація дисципліни),  складався з двох блоків:
1 блок: загальне враження студента від навчання за оновленим курсом;
2 блок: перелік питань для оцінювання результатів навчання за дисципліною.

Featured

Міжнародне підвищення кваліфікації старшого викладача кафедри Інформаційних технологій та вищої математики Романа КОНДРАТА

IESF 1   Викладання конкретних дисциплін вимагає не тільки досвіду минулих років, але й направлене вивчення нових тенденцій та навичок у даних дисциплінах. Важливою для викладачів є комунікація з науковцями інших вузів для забезпечення європейських стандартів вищої освіти в рідному закладі.

   Міжнародне стажування дає можливість отримати нові знання та підвищити кваліфікацію. Участь у стажуваннях за кордоном відкриває нові горизонти для співпраці, доступу до передових досліджень та обміну досвідом з колегами з різних країн.

Featured

Студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів»

titul9 грудня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій та вищої математики відбулася студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів». Учасниками конференції були здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» третього та четвертого курсів. Основним лейтмотивом конференції було застосування фреймворку Bootstrap 5.3 для створення адаптивного та інтерактивного веб-сайту.

Featured

Чергове засідання студентського наукового гуртка «Інженерна та комп’ютерна графіка»

1    27 листопада 2024 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Інженерна та комп’ютерна графіка» кафедри Інформаційних технологій та вищої математики.

   Науковий керівник Роман Кондрат наголосив, що це вже останнє зібрання гуртка в 2024-му році, проте учасники зможуть продовжити свої починання в наступному році, тому що гурток продовжує роботу і надалі. Також науковий керівник подякував студентам за виконану роботу та цікаві доповіді, які підготували учасники гуртка протягом цього семестру.

Featured

Профорієнтаційна робота кафедри енергетики і автоматики триває

1Організація та проведення профорієнтаційних заходів постійно перебуває на особливому контролі роботи науково-педагогічних працівників кафедри енергетики і автоматики.

25 листопада 2024 року завідувач кафедри, доцент Василь РАМШ провів профорієнтаційну зустріч зі здобувачами освіти випускних курсів Калуського політехнічного фахового коледжу.

Featured

Відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Основи автоматики»

1   21.11.2024 року на факультеті енергетики та електротехніки, в групі Е-24СК асистентом кафедри енергетики і автоматики Віталієм Шаршонем проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Основи автоматики» на тему: «Дослідження фотоелектричних перетворювачів».

   Фотоелектричні перетворювачі – це прилади, які набули найбільшого поширення у виробничих технологічних процесах таких як облік та сортування продуктів за розмірами та за кольором і визначення їх якості на просвіт, в регуляторах освітленості та інтенсивності опромінення в теплицях, у пристроях автоматичного вимикання вуличного освітлення, у вимірювачах задимленості повітря і помутніння води, газоаналізаторах тощо.

Featured

Кафедра енергетики і автоматики продовжує профорієнтаційні заходи

1   Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір майбутньої професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Таку працю вона буде виконувати залюбки і як найкраще. Це принесе користь і людині і всьому суспільству. Щоб дійти правильного рішення, треба бути добре проінформованими. Вибір закладу освіти, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme