ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

ОНЛАЙН СЕМІНАР «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД США ТА УКРАЇНИ»

1Створена за ініціативою американського сенатора Джеймса Вільяма Фулбрайта, програма міжнародних наукових обмінів успішно діє з 1946 року, нині — більш ніж у 160 країнах світу. Понад 400 тисяч учасників різних національностей, віросповідань і наукових зацікавлень стали її успішними стипендіатами. Серед них — більш як 1100 українців, які навчалися, стажувалися чи проводили дослідження в США за час існування Офісу Програми в Україні. Це також понад 750 американських науковців, які викладали в цей же період в українських закладах вищої освіти та займались дослідницькою працею.

Сенатор Фулбрайт зазначав, що міжнародна освіта перетворює національні цінності на загальнолюдські, — ми стаємо відкритішими й водночас вчимось цінувати те, що нас вирізняє; вона також сприяє олюдненню міжнародних стосунків, вчить визнавати й поважати різні культури, що складають сучасний світ. А найважливіше — завдяки Програмі ми усвідомлюємо цінність співпраці задля миру та добра людської спільноти.

23Дана Програма імені Фулбрайта в Україні продовжує серію семінарів на відзначення 75-ї річниці діяльності Програми. Фулбрайтівські семінари за участі випускників Програми та запрошених доповідачів — це чудова нагода познайомитись із колом яскравих фахівців, які, використовуючи унікальний американський досвід, збагачують і пришвидшують розвиток сучасної української науки та культури.

19 травня 2021 року відбувся онлайн семінар «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД США ТА УКРАЇНИ», в якому взяли участь науково-педагогічні працівники факультету енергетики та електротехніки та мали можливість обговорити питання співробітництва українських та американських ЗВО, формування університетських стратегій інтернаціоналізації, інші практики міжнародної діяльності, національні програми та міжнародні тенденції.   

45Модерувала захід Єлизавета ЩЕПЕТИЛЬНИКОВА, освітня консультантка, докторантка Університету Гонконгу. Єлизавета була фулбрайтівською стипендіаткою у 2014–2016 роках в Університеті Джорджа Вашингтона, де досліджувала питання інтернаціоналізації вищої освіти та здобула ступінь магістра з міжнародної освіти (Graduate School of Education & Human Development at George Washington University, USA; M.A. in International Education).

7Сергій КУРБАТОВ представив своє бачення успішної стратегії інтернаціоналізації університету та її вплив на розвиток міжнародного співробітництва.
Сергій Курбатов — доктор філософських наук, професор кафедри соціології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та радник президії Національної академії педагогічних наук України; випускник програм JFDP (2003–2004, Brown University, USA) та RSEP (1999, Colorado State University, USA).

Дмитро ШЕРЕНГОВСЬКИЙ, керівник академічного відділу УКУ, поділився досвідом організації співпраці університету з американськими партнерами та інституційну перспективу інтернаціоналізації вищої освіти на прикладі Українського католицького університету.
Дмитро Шеренговський — заступник проректора з науки та міжнародних зв’язків. Спеціаліст із міжнародної освіти, займається міжнародною діяльністю, академічними політиками та забезпеченням якості освіти в університеті. Кандидат політичних наук, старший викладач кафедри політичних наук УКУ. Гостьовий дослідник Інституту Європейських Студій «Нановік», Університету Нотр-Дам, США (Nanovic Institute of European Studies, University of Notre Dame, USA).

6Ганна ШВІНДІНА розповіла про університетські ініціативи Сумського державного університету, зокрема, про віртуальну програму професійного зростання для молодих дослідників Global Network Learning Through International Cooperation («Глобальне Мережеве Навчання за допомогою міжнародного співробітництва»).
Ганна Швіндіна — доктор економічних наук, завідувачка кафедри управління ім. Олега Балацького Інституту бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ. Виконавча директорка ГО «Центр освіти впродовж життя». Займається розробкою освітніх курсів із питань менеджменту та підприємництва для слухачів різних вікових груп, розробкою методологічних засад та практичного інструментарію освітньої політики, спрямованої на реалізацію концепції освіти впродовж усього життя. Керівниця секції «Науково-освітні інновації в економіці та менеджменті» ГО «Рада молодих вчених» СумДУ. Стипендіатка програми Fulbright Visiting Scholar 2018-2019 (Purdue University, West Lafayette, IN, USA).

За матеріалами онлайн семінару

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme