ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАРІЮ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ У ЗВО

123 вересня 2022 року команда проєкту та консультанти Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ презентували «Інструментарій для інституційного аналізу академічної доброчесності та системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти».

Документ є набором інструментів та механізмів для проведення моніторингу системи якості освіти та академічної доброчесності.

Організатором події виступила Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ https://academiq.org.ua/.

Участь в даній презентації взяли науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти факультету енергетики та електротехніки.

23Варто зауважити, що інструментарій розробили в межах діяльності проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» — Academic IQ, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти. Над матеріалами працювали Ольга Бершадська, Єгор Стадний, Тетяна Жерьобкіна, а також команда проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

До Інструментарію увійшли:

- анкета самооцінювання ЗВО;

- анкети для студентів та викладачів з супутніми інструкціями з їх використання;

- інструкція з організації та проведення фокус-групових дискусій;

- матриця-світлофор;

- поради з написання звіту за результатами проведеного дослідження.

Інструментарій дозволяє провести комплексний внутрішній інституційний аналіз, визначити сильні сторони у роботі ЗВО, а також сфери, які потрібно підсилити.

Цей перелік інструментів не є обов`язковим. Спікери презентації надали розширену опцію проведення моніторингу внутрішньої системи забезпечення якості освіти та академічної доброчесності та зазначили, що він буде корисним та ефективним для всіх учасників освітнього процесу.

45Інструментарій показав свою результативність серед 60-ти університетів учасників проєкту Academic IQ та апробований для вільного використання в усіх ЗВО України.

Деканат факультету енергетики та електротехніки

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme