ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ПРАКТИЧНИХ РОЗРОБОК НАУКОВОГО ГУРТКА «ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СИСТЕМИ»

1Науково-дослідна робота студентів підсилює активні та творчі здібності в освітньому процесі, слугує потужним засобом селективного відбору кадрів для підготовки молодих вчених-дослідників. Фахівці, котрі мають досвід студентської наукової роботи, виявляють більш оригінальне мислення, поглиблені теоретичні знання та практичні навички, і як правило досягають визначних успіхів у своїй професійній діяльності.

Студентський науковий гурток «Електромеханічні та енергозберігаючі системи», який функціонує на кафедрі енергетики і автоматики продовжує свою роботу. Гуртківці активно займаються як теоретичними дослідженнями так і практичними розробками діючих установок, які використовуються для проведення експериментальних досліджень та впроваджуються в освітній процес.

23 грудня 2022 року, відповідно до плану роботи гуртка відбулося останнє у цьому календарному році засідання присвячене питанням розробки конструкції установки та дослідження характеристик системи керування електроталі.

23Електроталь - багатофункціональний пристрій, який використовується для швидкого і, що найголовніше, безпечного підйому та переміщення різних важких об'єктів. Область застосування даного механізму досить широка: починаючи від побуту, складів, закінчуючи - виробничими підприємствами, будівельними майданчиками. На відміну від звичайної талі, електрична володіє більшою вантажопідйомністю і швидкістю підйому. Перевагами талей з електричним приводом є висока швидкість роботи: може доходити до 10-12 м/хв (залежить від моделі і завантаженості устаткування); вагомий показник потужності: забезпечує більш легку роботу конструкції навіть при максимальних навантаженнях; економія сили оператора: він не докладає ніяких фізичних зусиль для підйому, переміщення об'єктів, а тільки контролює даний процес; універсальність: можуть бути як самостійним підйомним механізмом, так і складовою частиною більш складних конструкцій (наприклад, кранів); горизонтальне переміщення: вмонтувавши електроталь на спеціальну каретку, можна не тільки вертикально маніпулювати вантажами, але і переміщувати їх в горизонтальній площині. 

На першому етапі проводилось складання установки та налаштування роботи. Наступним кроком планується виготовлення рами для повздовжнього переміщення кареткою, проведення аналізу роботи, моделювання та експериментальне дослідження енергетичних показників електроталі.

Також на засіданні гуртка були обговоренні пропозиції щодо інших практичних розробок, які будуть використані як в освітньому процесі так і в подальших наукових дослідженнях.

Завідувач кафедри енергетики і автоматики

к.т.н., доц. Василь РАМШ

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme