ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!
Featured

Міжнародна міжвузівська лекція на тему: «Теоретичні основи управління формуванням конкурентоспроможного потенціалу»

1   10 листопада 2020 р. відбулася бінарна онлайн-лекція на тему: «Теоретичні основи управління формуванням конкурентоспроможного потенціалу» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр». 

     Її провели:

– доктор економічних наук, професор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Світлана СУДОМИР (УКРАЇНА);
– доктор економічних наук, професор Подільського державного аграрно-технічного університету Алла ЧИКУРКОВА (УКРАЇНА);
– доктор філософії, декан Бидгощського університету економіки  Марцін КЕНСИ (ПОЛЬЩА);
– доктор філософії, війт гміни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсілезького воєводства Даріуш ПАВЛІЩИЙ (ПОЛЬЩА).

2    В онлайн-лекції професор Світлана СУДОМИР  розглянула теоретичні основи управління потенціалом конкурентоспроможного розвитку підприємств. Обґрунтувала: методологічні підходи до формування складових потенціалу підприємств; методологію оцінки потенціалу організаційних формувань та системи управління ними. Розглянула методологічні підходи до формування упереджувальної системи управління потенціалом підприємств в умовах динамічно зростаючої конкуренції.

3    Доктор філософії, міжнародний експерт з економіки та менеджменту (Республіка Словаччина), війт гміни Громадка, Болеславецького повіту, Нижнєсілецького воєводства Даріуш ПАВЛІЩИЙ (Польща) проаналізував кількісні та якісні методи оцінки конкурентоспроможності підприємства і обґрунтував важливість визначення досягнутого рівня конкурентоспроможності виробника.

4   Доктор економічних наук, професор Подільського державного аграрно-технічного університету Алла ЧИКУРКОВА розглянула сутність конкурентного потенціалу підприємств. Визначила основні риси конкурентного потенціалу і фактори впливу на його формування. Обґрунтувала необхідність управління конкурентним потенціалом підприємств, що є чинником підвищення їх конкурентоспроможності. Запропонувала концептуальну схему процесу управління конкурентним потенціалом.

5   Доктор філософії, декан Бидгощського університету економіки  Марцін КЕНСИ в своєму виступі виділив  внутрішні та зовнішні складові, що в сукупності являються системами ресурсів, економічних можливостей (в т.ч. конкурентних переваг), компетенцій та системи управління. А також зазначив, що в структурі складових потенціалу конкурентоспроможності необхідно  навести не лише перелік складових, а й визначити зовнішні та внутрішні джерела їх формування, що визначатиме вартість та рентабельність використання потенціалу конкурентоспроможності.

   Декан економічного факультету, кандидат економічних наук Любов ЯРЕМА висловила подяку  за проведену змістовну, цікаву, корисну лекцію для здобувачів вищої освіти.

 Декан факультету Економіки і природокористування

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme