ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

 

Кафедра
інформаційних технологій та вищої математики

здійснює фахову підготовку ОС Бакалавр за спеціальністю

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Фахівець може здійснювати такі види робіт

✍ Адміністратор бази даних
☑ Адміністратор доступу
✔ Інженер з програмного забезпечення
✑ Інженер-програміст
✎ Фахівець з інформаційних технологій
✒ Програміст (база даних)
✧ Адміністратор системи

Контакти: E-mail: kafedra.ithm.bati@gmail.com

Featured

Воркшоп роботи з Вікіпедією для працівників Бережанського краєзнавчого музею

1Викладачами кафедри інформаційних технологій та вищої математики Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут" було проведено workshop для працівників Бережанського краєзнавчого музею по роботі з Вікіпедією. Метою такого навчання було наповнення даної енциклопедії точними і повноцінними матеріалами, які будуть описувати Бережанський край. Основним спікером воркшопу виступив Богдан РОМАН.

 

Вікіпедія (www.wikipedia.org) — це найбільша та найпопулярніша енциклопедія в світі. Вона електронна, безкоштовна для будь-якої мети і вільна від реклами. Вікіпедія містить понад 47 мільйонів статей, написаних добровольцями 298 мовами світу, і її відвідують понад 50 мільйонів унікальних користувачів щодня, що з квітня 2017 зробило її п’ятим за популярністю сайтом у світі.

Це спільне творіння, яке останні 17 років доповнювалось і редагувалось мільйонами людей: кожен може змінити її в будь-який час. Вона стала найбільшою колекцією загальних знань у людській історії.

Де-факто сьогодні в світі Вікіпедія є основним джерелом для отримання енциклопедичних знань. За обсягом відомостей і тематичним охопленням вона вважається найповнішою енциклопедією за всю історію людства. Через кілька років після її появи зникли черги за енциклопедіями в бібліотеках по всьому світі.

Вікіпедія не має обмежень за обсягом статей. Вони можуть бути настільки великими, наскільки є інформації. Немає обмежень на розмір фотографій і число графічних зображень у статті. Крім того, їх можна ілюструвати відео- та аудіо- файлами. Головна умова – суворе дотримання авторських прав.

Існує думка, що Вікіпедія залишиться навіть тоді, коли не буде Інтернету. Вона знайде якусь іншу іпостась. За найпесимістичнішими прогнозами футурологів цей проєкт існуватиме принаймні 500 років.

Людей, які її підтримують, об’єднує любов до навчання, інтелектуальна цікавість і розуміння того, що разом ми знаємо набагато більше, ніж кожен з нас поодинці.

Під час навчання працівниками Бережанського краєзнавчого музею було освоєно основні аспекти створення та редагування статті у Вікіпедії, поділу її на розділи, встановлення покликань на інші статті, пошук незаангажованих джерел інформації, використання шаблонів для створення елементів, роботу з елементами Вікіданих і багато іншого.

234

Результатом такої плідної роботи є поява у Вікіпедії, в першу чергу, повної інформації про сам Краєзнавчий музей міста Бережан та редагування статей які пов’язані з Бережанщиною.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme