Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Танцювальний колектив "Натхнення"
Самодіяльний духовий оркестр
Студентський аматорський хор
Чоловічий квартет
Студентський КВК
Театральний колектив "Жар-птиця"
Естрадне виконання пісень
Featured

Готуємось до Великодня

У народі кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і золотоверхі церкви - усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Традиція писати писанки сягає своїм корінням в сиву давнину, коли людина була неподільною з природою. В ті часи все навколо було живим і вміло розмовляти. Щоб вижити серед могутніх стихій, потрібно було мати серце, чисте, як гірські води, а руку міцну, як гілля дуба, а ще знати дивовижну мову Всесвіту.

Писанка виникла як символ нового життя, воскресіння Бога, і відродження природи. Відтоді кожне творіння писанки, - ніби пробудження-перетворення засніженої, замерзлої землі в яскраву, весняну, радісну. Оригінальний орнамент писанок, не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту, він несе прадавні символи світорозуміння і природи, єднає з традицією минулого. Українська писанка в світі є символом нашого народу.

Сьогодні писанкарство збереглося і розвивається завдяки майстрам цього виду мистецтва.

Студенти нашого навчального закладу (М-11Б, Сп-41Б, Ео-21Б) взяли участь в майстеркласі по виготовленню писанок, що проходив в музеї Б.Лепкого. 

Такі заняття дають реальну можливість доторкнутися до народної культури, побуту українців, дають можливість зберегти наші національні традиції і вміло передати їх нащадкам. А що ж може бути кращим Великодним подарунком, ніж писанка виготовлена своїми руками? Тільки теплі побажання від щирого серця, які ви скажете, даруючи маленьке кольорове диво зі словами «Христос Воскрес!» 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme