ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!
Featured

ЛЕКЦІІЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИКУЮЧИМ СПЕЦІАЛІСТОМ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ОРГАНІЗАЦІЯ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ»

27 квітня 2022 р. відбулася онлайн-лекція для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 242 «Туризм» з дисципліни «Організація зеленого туризму» на тему: «Організація садиб зеленого туризму». Заняття провели: к.е.н, доцентка кафедри економіки і менеджменту Оксана ЗАМОРА, власниця садиби зеленого туризму «МедОК» Наталія МЕДИНСЬКА.

Відеозвя'зок проводився у платформі Zoom за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/2746617435?pwd=UVdaMTBEa0Fxa2IzWDZKWnQ5bi8rdz09

Мета заняття - розглянути концептуальні засади організації й функціонування мережі садиб сільського зеленого туризму та проаналізувати актуальні питання щодо пріоритетів їх розвитку в Україні.

Оксана ЗАМОРА наголосила на актуальності теми лекційного заняття, вказавши, що комплексні, системні поєднання різних чинників для мотивації залучення місцевих мешканців сільських територій до створення привабливого туристичного продукту має ґрунтуватися не тільки на наявних природних ресурсах, але й на зацікавленні фізичних осіб створювати відповідні організації, структури, об’єднуватися в громадські спілки сприяння розвитку певних видів туризму, для забезпечення умов надання туристичних послуг, поширення інформації про свій туристичний продукт, запровадження інноваційних технологій в туристичній інфраструктурі.

  Власниця садиби зеленого туризму «МедОК» Наталія МЕДИНСЬКА поділилася позитивним досвідом у цій сфері, що є важливим для більш детального ознайомлення та аналізу діяльності існуючих підприємств, спілок у галузі сільського зеленого туризму. Вона відмітила, що відкриття такої садиби є інвестиційно-привабливим і забезпечується прибутковістю інвестицій в туристичну галузь, а розширення мережі садиб сільського зеленого туризму позитивно вплинуть на подальший розвиток сільської економіки та ще раз підтвердять про доцільність та необхідність розвитку несільськогосподарських видів підприємницької діяльності на селі. Сьогодні сільський зелений туризм розглядається як один із перспективних напрямів диверсифікації сільської економіки, який робить значний внесок в соціально-економічний розвиток села, а саме: збільшення нових робочих місць, збільшення надходжень від зовнішньоекономічної діяльності, поповнення державного бюджету через сплату податків, зниження імпорту.

Лекційне заняття пройшло на високому науковому рівні у доброзичливій атмосфері, було змістовним, інформаційним та корисним.

Завідувач кафедри гуманітарної освіти і туризму,

Богдан ЛУГОВИЙ

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme