ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Featured

Майбутнє за біотехнологіями

2Згідно із планом наукової роботи  кафедрою машиновикористання та технологій  в сільському господарстві 17 жовтня 2022 року проведений науковий семінар «Біотехнології – майбутнє світу!», участь в якому прийняв Василь ГОХ – головний інженер "Нове будівництво комплексу по переробці органічних відходів (посліду, силосу та жому цукрового буряка) в біогаз з виробництвом електричної та теплової енергії мінімальною потужністю 5,5 МВт на території Капітанської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області" та науково-педагогічні працівники, студенти третього і четвертого курсу агроінженерного факультету. Модератором даної події виступила к.т.н., доц. Наталія ДУБЧАК.
Характерною прикметою сучасної енергетики України є рух в напряму розвитку екологічно чистої енергетики на основі нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії.
Нетрадиційна енергетика отримала визнання з боку державних органів влади, в результаті чого підготовлено та прийнято ряд державних програм і поправок до законів про енергетику, що створює сприятливі умови як для впровадження і експлуатації вже розробленого обладнання нетрадиційної енергетики, так і розвитку нових енерготехнологій та устаткування.
04
 
При обговоренні даної тематики, учасники наукового семінару диспутували з приводу інформаційно-аналітичної системи оцінки потенціалу відновлюваних джерел енергії в Україні, яка дозволить визначати обґрунтовані технічно-досяжні обсяги використання енергії відновлюваних джерел, що сприятиме виконанню завдань Програми державної підтримки розвитку нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії та малої гідро- і теплоенергетики у мирний час.

1

 
Також здобувачів освіти зацікавило обговорення потенціалу вітрової енергії, геотермальної енергії, енергії надлишкового тиску доменного газу, енергії надлишкового тиску природного газу, шахтного метану, потенціал торфу, потенціал теплової енергії стічних вод  та теплоти ґрунту та ґрунтових вод в Україні.
Доцент кафедри машиновикористання
та технологій в с.г
Наталія ДУБЧАК

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme