ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Featured

Практична підготовка студентів – запорука набуття майбутніх фахових навиків

18 1     Студенти нашого навчального закладу, які навчаються за спеціальностями 205 «Лісове господарство» і 206 «Садово-паркове господарство» під час проходження практики з різних дисциплін мають можливість набути практичних навичок, які будуть корисними для них у контексті фахової підготовки. 

14 110 26 74 10   Матеріально-технічна база Бережанського агротехнічного інституту дає змогу використовувати під час проходження практик сучасні інформаційні технології, новітній інструментарій, практичну базу, яка включає декоративні і лісові розсадники, об’єкти озеленення а також лісовий фонд галузевих підприємств. Навчальні, наукові, виробничі та комп’ютерні лабораторії мають достатню кількість обладнання для проходження практик.

8 3

7 417     До складу навчально-практичної бази інституту входить також пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – «Раївський парк», що розташований на околиці м. Бережани, на віддалі не більше 3-х км від інституту. Цей парк має площу 20 га, заснований ще в 1760 році і є одним з найстаріших парків України. Також у парку функціонує дендропарк площею 5 га, в якому висаджено понад 100 видів різних деревних та чагарникових порід. На віддалі 15 км від інституту також розташований Голицький ботаніко-ентомологічний заказник загальнодержавного значення. Всього в заказнику нараховуються до 400 видів рослин, де більше третини є рідкісними. На сьогоднішній день згаданий заказник переданий під охорону інституту та включений в склад практичної бази ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». У складі кафедри функціонує навчальний розсадник для вирощування сіянців та саджанців лісових і декоративних видів деревних рослин.

15 116 1    Загалом слід відмітити, що прилади, інструменти та інше обладнання, яке використовується у процесі проходження практик студентами спеціальностей 205 «Лісове господарство» і 206 «Садово-паркове господарство» є сучасним та інноваційним і відповідає вимогам підготовки висококваліфікованих фахівців. Різноманітність та кількість обладнання дозволяє набувати практичних навичок студентами у межах затвердженої освітньо-професійної програми.

 Проф. каф. лісового і садово-паркового господарства, д.с-г.н. Дмитро БІДОЛАХ

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme