ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Featured

РОЗВИТОК ТРАНСКОРДОННОГО ТА МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

wwwСучасні міжнародні відносини характеризуються інтенсивними інтеграційними процесами, серед яких головна роль належить транскордонному та міжрегіональному співробітництву. 

20 лютого відбулась зустріч студентів та викладачів кафедр факультету агроінженерії та енергетики. НПП презентували розробки проектів, які можуть реалізуватися на території Тернопільської області, беручи участь в Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, затвердженої рішенням Європейської Комісії № C(2015) 9138 від 17.12.2015, у статусі додаткового регіону.

 

 Заслухали доповідь доцента кафедри лісового і садово-паркового господарства  Гринюка Юрія Григоровича на тему: «Ревіталізація  старовинних  парків Тернопілля  як  перспектива  польсько-української  співпраці  по  збереженню  спільної  природної  і  історичної спадщини», в якій висвітлено принципи підготовки проектів для участі у конкурсному відборі на отримання грантів Програми ЄІСП: «Україна – Польща – Білорусь». Тематика співпраці стосується промоції збереження та охорони спільної польсько-української  історичної і природної спадщини, зокрема ревіталізації парків-пам’яток ландшафтної архітектури і садово-паркого мистецтва. Особлива увага в проектах відводиться науковій співпраці і туристично-рекреаційному розвитку територій.

Кафедрою подано також низку проектів, пов’язаних з охороною та відновленням таких старовинних парків, як Скала-Подільський, Більче-Золотецький, Микулинецький, Заліщицький тощо.

ppp

IMG 3477

Василь Любомирович Носко –  к.с/г.н., доцент кафедри машиновикористання і технологій в с/г, поділився досвідом співпраці в галузі органічного сільськогосподарського виробництва та агроекології. Він також ознайомив з проблеми використання техніки при обробітку ґрунтів сільськогосподарського призначення,  недотримання сівозміни та технологічних операцій при вирощуванні сільськогосподарських культур.

IMG 3480Про перспективи співпраці в галузі енергетики  доповів к.т.н., доцент кафедри  енергетики та автоматики Рамш Василь Юрійович, який продемонстрував аналіз досліджень електротехнічних систем з відновлювальними джерелами енергії. Особливу увагу приділено перспективам  застосування сонячних трекерів для підвищення ефективності фотоелектричних модулів, а також поділився власним досвідом застосування відновлювальних джерел енергетики в Австрії та можливості подальшої співпраці.

Підсумовуючи вищесказане, всі учасники дійшли висновку, що співпраця в рамках програми транскордонного співробітництва повинна здійснюватися за допомогою проектів, відібраних у відкритому конкурсі а саме: проектів місцевих органів влади, місцевого самоврядування, неурядових організацій, медичних закладів, вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, які діють на території і охоплені програмою.

Завідувач кафедри машиновикористаннята технологій в с/г Диня В.І.

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme