ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Featured

КОНСУЛЬТАТИВНЕ ЗАНЯТТЯ З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА ОСНОВ АКАДЕМІЧНОГО ПИСЬМА

1     10 березня 2021 р. проведено консультативне заняття з академічної доброчесності та основ академічного письма для магістрантів спеціальності 051 «Економіка».

   Головна мета заходу – донести до студентів важливість дотримання принципів академічної доброчесності в освітній та науковій діяльності, а також допомогти оволодіти уміннями застосовувати знання з основ академічного письма при написанні наукових та кваліфікаційних магістерських робіт. 

      Завідувачка навчального відділу Галина ХРИСТЕНКО розповіла про понятійний апарат академічної доброчесності, морально-етичні цінності учасників освітнього процесу у здійсненні комунікацій, види плагіату. Також відзначила, що дотримання академічної доброчесності в інституті, регламентоване «Положенням про академічну доброчесність у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», затверджене Вченою радою інституту 21 березня 2018 р., протокол № 9 та «Положенням про порядок перевірки наукових, навчально-методичних, магістерських, бакалаврських та інших видів робіт на наявність плагіату», затверджене Вченою радою інституту 14 травня 2020 р., протокол № 7.

23     У ході заняття завідувачка навчального відділу наголосила на тому, що студенти мають усвідомити важливість дотримання принципів академічної доброчесності при підготовці і виконанні магістерської роботи зі своєї спеціальності. Вони повинні знати і вміти використовувати всі доступні інформаційні ресурси та інструменти пошуку і відбору авторитетних наукових джерел, а також навчитися дотримуватись правил цитування.

     Доповідачка зазначила, що інститут, підтримуючи принципи академічної доброчесності, та з метою підвищення якості освіти, з 2020 року здійснює перевірку кваліфікаційних робіт на ознаки плагіату за допомогою сервісу Unicheck. Галина ХРИСТЕНКО продемонструвала функціональні можливості сервісу, зазначивши, що він може працювати з текстами у різних форматах. Детально були розглянуті базові можливості користувача системи, інструментарій перевірки та збереження звітів.

IMG 9841     Магістрантів, насамперед, цікавили вимоги до написання наукових робіт, способи запобігання плагіату та дотримання принципів академічної доброчесності під час написання кваліфікаційних робіт. Виникали питання щодо особливостей процедури перевірки робіт на наявність академічного плагіату, що здійснюється в інституті.

      Консультативне заняття було змістовним, цікавим і корисним.

Ірина ГУРСЬКА,
завідувачка кафедри економіки підприємства

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme