ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Featured

МАЙСТЕР-КЛАС «ОСНОВНІ ВИДИ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ ЗДОБУВАЧА ВИЩОЇ ОСВІТИ»

31 жовтня 2022 року у рамках роботи студентського наукового гуртка «Сучасний економіст» відбувся майстер-клас на тему: «Основні види науково-дослідної роботи здобувача вищої освіти».

Захід провели провідна фахівчиня з наукової роботи студентів, завідувачка кафедри обліку і аудиту Оксана СЛИВІНСЬКА та керівники гуртка «Сучасний економіст»: завідувачка кафедри економіки і менеджменту Ірина ГУРСЬКА, доцентка кафедри економіки і менеджменту Галина ХРИСТЕНКО.

Участь у заході взяли здобувачі вищої освіти ОПП «Економіка підприємства» – члени наукового гуртка «Сучасний економіст», які нещодавно долучились до його роботи.

 Перед студентською аудиторією виступила провідна фахівчиня з наукової роботи студентів Оксана СЛИВІНСЬКА, доповівши про роль і завдання науково-дослідної роботи здобувачів у закладах вищої освіти. Вона наголосила, що діяльність студентських наукових гуртків сприяє оволодінню спеціальністю, розширенню теоретичного кругозору і наукової ерудиції майбутніх спеціалістів, ознайомленню студентів зі станом розроблення наукових проблем у різних галузях економіки, формуванню здібностей застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності, прищепленню студентам навичок ведення наукових дискусій тощо.

 Завідувачка кафедри економіки і менеджменту Ірина ГУРСЬКА у своєму виступі наголосила, що основними видами науково-дослідної роботи студента є: есе, тези доповіді, наукова стаття, реферат, курсова робота, наукова робота тощо. Всі ці види наукової роботи виконуються з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, отриманих здобувачами вищої освіти під час навчання. Студентам у процесі виконання будь-якої наукової роботи необхідно показати теоретичні знання, самостійно проаналізувати основні нормативні та літературні джерела, на їх основі обґрунтовувати свої висновки і пропозиції щодо удосконалення діяльності, процесу, явища тощо. За результатами виконання наукової роботи здобувачі отримують поглиблені знання і практичні навички самостійного аналізу і узагальнення зібраного матеріалу з певної теми.

 Детальні рекомендації здобувачам вищої освіти щодо основних етапів наукової роботи надала доцентка кафедри економіки і менеджменту Галина ХРИСТЕНКО. Доповідачка зосередила увагу на наступних питаннях:

  • як обрати тему наукової роботи та скласти її план;
  • як обґрунтувати актуальність теми, визначити мету, завдання, предмет і об’єкт дослідження;
  • які методи дослідження використовувати у написанні роботи;
  • як дотримуватися наукового стилю написання роботи;
  • як підібрати літературні джерела та оформити список використаних джерел;
  • як оформити посилання на використані літературні джерела та інші корисні поради.

Доповідачі під час заходу наголошували на дотриманні академічної доброчесності та недопущенні плагіату чи компілювання у науковій роботі, а також на основних вимогах до наукового дослідження, зокрема чіткість побудови, логічна послідовність при викладенні матеріалу, стислість та точність формулювань, обґрунтованість висновків та рекомендацій.

Студенти – члени наукового гуртка були активними під час заходу, цікавилися вимогами до написання та оформлення основних видів наукових робіт.

Захід завершився акцентуванням уваги всіх присутніх на важливості отримання нових наукових здобутків для розвитку української науки.

Доповідачі побажали студентам-гуртківцям вагомих досягнень у результаті наукового пізнання.

Галина ХРИСТЕНКО,

Ірина ГУРСЬКА,

керівники гуртка

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme