ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Featured

Навчально-пізнавальне заняття «Екологія та технологія ведення органічного господарства»

Викладачі кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування разом із студентами груп Ео-21Б, Ео-31Б провели виїзне навчально-пізнавальне заняття на тему «Екологія та технологія ведення органічного господарства в галузі рослинництва та землеробства на сучасному технологічному рівні із врахуванням європейського досвіду» та ознайомлення із втіленням на практиці програми ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Головним завданням поїздки було донести інформацію про напрямки проонівської програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», умови створення екологічно чистого господарства у нашому районі, органічні методи господарювання, показати студентам екологічної спеціальності можливості майбутньої їхньої професійної діяльності, практичні поради працівників сучасних сільськогосподарських кооперативів, ознайомитись із сучасними технологіями вирощування ягідної продукції, формування екологічної культури особистості, почуття відповідальності за природу, залучення студентів до активної природоохоронної діяльності.

Заняття проводилось у с. Котові Бережанського району на території сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Кринички», який спинається на ноги з допомогою проонівської програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Енергійний його керівник Василь Михайлович Олексюк ділився своїм досвідом та тонкощами технології вирощування високоврожайних сортів малини, зокрема окреслив кілька напрямів діяльності: трактором підсобляти членам СОКу обробляти городи, пресувати вощину для пасічників (а їх у селі чимало), виготовляти паливні брикети. Але головне — розвивати ягідництво.

Найбільшої уваги студенти приділили питанню технології вирощування малини. Господарство проводить демонстраційні семінари, майстер-класи.

Навчальний візит до сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Кринички» у с. Котів збагатив студентів цікавою та корисною інформацією про доцільне та розумне використання кожної ділянки дорогоцінної землі, про можливості впровадження «малинового» бізнесу на місцях та про кооперативні господарства.

     Кафедра екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme