ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Featured

Розширене засідання вченої ради на факультеті економіки і туризму

12 вересня 2024 року пройшло розширене засідання вченої ради факультету економіки і туризму. Голова вченої ради, декан факультету, доцент Любов ЯРЕМА доповідала про підсумки вступної кампанії в 2023-2024 навчальному році та окреслила завдання на наступний навчальний рік.

Любов ЯРЕМА зазначила, що вже третій навчальний рік в інституті розпочинається в умовах воєнного стану, незважаючи на виклики сьогодення освітній процес триває, вимагає від нас гнучкості у прийнятті рішень, швидкості реагування на зовнішні й внутрішні фактори впливу задля стабільності функціонування освітньої системи. Очільниця факультету зосередила увагу на результатах вступної кампанії. Всього на факультет економіки і туризму прийнято 125 здобувачів вищої освіти, з них: на ОС «Бакалавр» - 94, на ОС «Магістр» - 31. Не в повній мірі виконане державне замовлення на скорочений термін навчання на спеціальності: «Економіка», «Облік і оподаткування», «Менеджмент». Тож, нові підходи до проведення профорієнтаційної роботи та пошук потенційних абітурієнтів – пріоритет №1 на найближчий навчальний рік.

Однак. зважаючи на складну ситуацію, повʼязану з воєнним станом, впливом кон’юнктури ринку на подачу заяв, факультет протягом трьох років зберігає контингент студентів. Щиро вдячна нашому колективу за плідну працю, вдячна всім, хто долучився до роботи в приймальній комісії.

Любов ЯРЕМА підкреслила, що незважаючи на нинішні надскладні умови воєнного стану колектив працює і має плани та завдання на 2024/2025 навчальний рік, а саме: забезпечити належну підготовку до проходження акредитації освітніх програм «Облік і аудит» та «Економіка підприємства» ОС «Бакалавр»; удосконалювати форми проведення профорієнтаційної роботи; забезпечити постійне оновлення та актуалізацію навчально-методичного забезпечення дисциплін, в тому числі ЕНК, підручників, навчальних посібників; підвищити якість викладання дисциплін за рахунок удосконалення педагогічної майстерності та підвищення кваліфікації НПП; продовжувати практику проведення відкритих лекцій та практичних занять, поширювати педагогічний досвід кращих НПП; активізувати співпрацю з бізнесом, державними установами та підприємствами, продовжити практику запрошення гостьових лекторів; забезпечити подальше зростання кількості публікацій НПП кафедр у виданнях, що входять до наукометричних баз даних SCOPUS, Web of Science та інших; розвивати матеріально-технічну базу, активізувати наукову роботу здобувачів вищої освіти і роботу кафедр по наповненню сайту інституту, а також наголосила на необхідності посилення різних видів комунікації між здобувачами вищої освіти, кураторами і старостами груп та адміністрацією для вирішення поточних питань.

Любов ЯРЕМА зауважила, що ключовим у роботі колективу залишається питання моніторингу якості освіти та відвідування студентами навчальних занять, створення максимально сприятливих умов навчання (зокрема, індивідуальні графіки навчання, дистанційний доступ до навчальних занять тощо) для здобувачів вищої освіти, які зі зброєю в руках стали на захист України.

  Завідувачка навчального відділу, доцент Галина Христенко закцентувала увагу на детермінантах, які впливають на організацію, перебіг та якість освітнього процесу, забезпечення ефективного навчального середовища. Доповідачка ознайомила присутніх із наказом директора від 10.09.2024 р. № 35 «Про оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін та документації кафедр на І семестр 2024/2025 н.р.» та окреслила ключові аспекти перевірки: актуалізація робочих програм і силабусів; відповідність методичних матеріалів; забезпеченість цифровими ресурсами; інтерактивність й сучасність викладання та окреслила головні завдання в освітній сфері.

Секретар вченої ради, доцент Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА представила план роботи вченої ради факультету на 2024 – 2025 навчальний рік.

  На вченій раді розглянуті питання навчання здобувачів вищої освіти, які тимчасово, через бойові дії в Україні, перебувають за кордоном, а також наголошено на виконання здобувачами умов договору та оновленні військово-облікових документів.

Підводячи підсумки вченої ради, Любов ЯРЕМА наголосила, що найближчі роки колективу факультету доведеться переналаштовуватися до вимог часу. Факультет має розвиватися і рухатися вперед, незважаючи на виклики, які нам ставляться часом.

Декан побажала всім успішного навчального року, щоб цей рік став переможним та висловила впевненість в тому, що колектив факультету з його кадровим потенціалом, здатний вирішити всі завдання у новому навчальному році.

Деканат факультету економіки і туризму

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme