ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Featured

ВЧЕНА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: ПІДСУМКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022 РОКУ ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

28 вересня відбулося засідання вченої ради факультету економіки і природокористування. Відповідно до порядку денного було розглянуто низку питань. Декан факультету, к.е.н., доцент Любов ЯРЕМА розпочала засідання із подяки колективу за проведену профорієнтаційну роботу. Приємно зауважити, що порівняно з попередніми роками маємо значне збільшення контингенту студентів на денній формі навчання. У доповіді про основні завдання факультету на 2022-2023 н. р. Любов ЯРЕМА зосередила основну увагу на підготовці до акредитації освітньо-професійних програм «Менеджмент» та «Туризм» ОС «Бакалавр».

 

Важливим також є поліпшення якості організації освітньо-виховного процесу, зокрема дистанційного навчання. Тому одним з першочергових завдань є наповнення електронних курсів на платформі Moodle, що дає можливість повноцінно проводити лекції, практичні (семінарські) заняття, організовувати самостійну роботу студентів, проводити контрольні заходи. А також звернула увагу на рівень наукової та професійної активності науково-педагогічних працівників, які забезпечують підготовку здобувачів вищої освіти на факультеті, відповідність кадровим вимогам щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Доповідач відмітила, що забезпеченню належного рівня якості підготовки фахівців сприяє інтеграція в освітній процес науково-дослідної роботи учасників освітнього процесу, необхідність активізації роботи наукових гуртків та подальшої публікаційної активності як НПП, так і здобувачів вищої освіти.

Не менш важливим завданням є зміцнення матеріально-технічної бази, оновлення і якісна розробка навчально-методичних комплексів, адже  викладання навчальних дисциплін у першому та другому семестрах 2022-2023 навчального року на спеціальностях «Менеджмент» та «Туризм» проводиться вперше. Разом з тим потребують постійного оновлення комплекси навчально-методичного забезпечення тих дисциплін, зміст яких тісно пов’язаний із сучасними економічними процесами та чинним законодавством.

Беручи до уваги наявність низки питань, що потребують розв’язання, пріоритетами підготовки фахівців на факультеті визначено удосконалення кадрового забезпечення освітніх програм, активізацію наукової роботи здобувачів вищої освіти, наближення рівня практичної підготовки до сучасних вимог ринку праці, укладання нових угод із підприємствами та установами про проходження практики, підвищення рівня оволодіння студентами професійних практичних навичок.

 Завідувачка навчального відділу, к.е.н., доцент Галина ХРИСТЕНКО акцентувала увагу на вимогах до акредитації освітніх програм, а саме: проведенні кафедрами факультету наукових семінарів, активізації науково-дослідної роботи здобувачів освіти, необхідності розміщення на сайті анотацій дисциплін до вибіркових компонентів, силабусів та робочих програм, стажування НПП на виробництві.

Гарант ОПП «Туризм», к.і.н., доцент Богдан ЛУГОВИЙ доповів про стан підготовки до проведення акредитаційної експертизи, проінформував про можливість підвищення кваліфікації НПП факультету в інших ЗВО, зокрема ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.

На засіданні були розглянуті й інші питання життєдіяльності факультету в умовах воєнного стану.

Світлана Герчанівська,

cекретар вченої ради факультету

економіки і природокористування

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme