Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Автоматизований гранулятор кормів: інноваційні розробки гуртка «Електромеханічні та енергозберігаючі системи»

1     Діяльність студентських наукових гуртків є однією з важливих форм якісної підготовки фахівців в галузі електричної інженерії, здатних творчо використовувати в практичній діяльності сучасні досягнення науки і техніки.

    Учасники студентського наукового гуртка «Електромеханічні та енергозберігаючі системи», який функціонує на кафедрі енергетики і автоматики під керівництвом доцентів Василя РАМША, Миколи ПОТАПЕНКА та асистента Віталія ШАРШОНЯ активно впроваджують в освітній процес власні практичні розробки діючих установок.

23     11 грудня 2023 року, відповідно до плану роботи наукового гуртка відбулося останнє у цьому календарному році засідання присвячене питанням розробки конструкції установки для гранулювання кормів та дослідження характеристик автоматизованої системи керування.

    Даний гранулятор може виконувати декілька функцій і здатний переробляти різну сировину, починаючи від трави і сіна і закінчуючи зерновими сумішами і комбікормом. Електропривод гранулятора кормів, розроблений учасниками гуртка, обіцяє не тільки оптимізувати процес виробництва, але й підняти якість та ефективність у галузі тваринництва.

4    На засіданні гуртка розглядали етапи розробки проекту та його потенційні переваги для сільськогосподарського сектору. На першому етапі проводилось складання установки та налаштування роботи. Наступним кроком планується проведення аналізу роботи, моделювання та експериментальне дослідження енергетичних показників системи керування.

5     Така розробка може позитивно вплинути на якість підготовки фахівців, зокрема з освітніх компонентів «Автоматизований електропривод виробничих машин і механізмів» та «Електропривод технологічних установок і виконавчих механізмів» сприяючи практичній інтеграції теоретичних знань у сфері інженерії. Студенти, що беруть участь у розробці автоматизованого гранулятора, отримають можливість застосувати свої знання на практиці, розвиваючи навички конструювання та вирішення реальних технічних завдань. Це також сприятиме поглибленню їх розуміння процесів та технологічних інновацій.

Василь РАМШ,
к.т.н., доцент, завідувач кафедри
енергетики і автоматики

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme