Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

III студентська науково-практична конференція

IMG 380722-23 листопада 2018 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», відбулася III студентська науково-практична конференція на тему: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ». Секційні засідання проходили на факультетах агроінженерії та економіки і природокористування.

P81122 100627IMG 3728Агропромисловий комплекс України виступає єдиною цілісною виробничо-економічною системою, що об'єднує низку сільськогосподарських, промислових, науково-виробничих і навчальних галузей, спрямованих на одержання, транспортування, зберігання, переробку та реалізацію сільськогосподарської продукції. Він визначає соціально-економічний розвиток країни, рівень життя населення, продовольчу безпеку та забезпечення промисловості сільськогосподарською сировиною.

P81122 100614IMG 3750Тільки при системно-комплесному підході економічних, соціальних, технічних, технологічних, біологічних складових, можливо одержати  високі економічні показники і вихід на світовий ринок. Тому робота конференції проводилась за напрямками:

1. Агроінженерія.
2. Електрична інженерія.
3. Збалансоване природокористування та біотехнології.
4. Садово-паркове господарство.
5. Сучасний стан та перспективи розвитку національної економіки.
6. Соціально-гуманітарні тенденції розвитку сучасного суспільства.

P81122 100805z210  Роботу пленарного засідання розпочала заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи, кандидат технічних наук, доцент Білик Стефанія Григорівна, яка у своїй доповіді наголосила студентам про перспективи розвитку студентської наукової роботи та про розвиток міжнародної співпраці нашого навчального закладу, з метою отримання студентами передового досвіду, в закордонних агропромислових фірмах під час проходження практики. Особливу увагу звернула на те, що для успішного розвитку галузі сільського господарства та забезпечення підвищення конкурентоспроможності аграрної продукції в умовах глобалізації, Україні необхідно використовувати передовий світовий досвід, гармонізуючи його з українськими економічними реаліями та історичним розвитком галузі країни.

P81122 101448Привітала студентів завідувач відділу навчально-науково-інноваційної діяльності д.е.н., доцент Судомир С.М., яка у доповіді наголосила на важливих складових, а саме: рівні і якості життя людей, конкурентоспроможності та стратегічного розвитку підприємств, які органічно взаємопов’язані і взаємообумовлені. Пріоритети, зміна параметрів кожного із них потребує проведення адекватних змін в параметрах інших пріоритетів.

IMG 3734IMG 3746Паралельно, послідовна зміна в розвитку соціально-економічних систем повинна проводитися в названих трьох взаємозв’язаних напрямках. Лише при такому підході можливо забезпечити єдність інтересів.

P81122 101944IMG 3763На пленарному засіданні доповідачі зосередили увагу на пошуку рішень з актуальних проблем новітніх тенденцій використання технологій та техніки для виробництва продукції агропромислового комплексу, проблемах енергетики і автоматики в сільськогосподарському виробництві України, економічних проблемах модернізації агропромислового комплексу. Кращі студенти були нагороджені грамотами:

IMG 3812IMG 3813IMG 3818IMG 3820IMG 3822IMG 3823Вакиряк Р. В. – група М-61 М ­– I місце;
Скіп П. Я.  – група Ек-41 Б – I місце;
Федунь Д. І. – група М-52 М – II місце;
Леник В. Г. –група Е-31 Б – II місце;
Садівник І.П. – група О-41Б – II місце;
Дубчак І.М. – група Ек-41 Б – III місце;
Ригайло Л. М.  – група О-41 Б– III місце;
Огородовий В.А. – група М-61 М – IІI місце;
Стефанишин У.В. – група Ек-31 Б – ІІІ місце.
IMG 3826IMG 3835IMG 3840Відділ навчально-науково-інноваційної діяльності

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme