Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Науково-методичний семінар для наставників академічних груп

11   14 травня 2021 року в онлайн-режимі під головуванням ректора, академіка Національної академії педагогічних наук Станіслава Ніколаєнка відбувся науково-методичний семінар для наставників академічних груп ННІ/факультетів, відокремлених підрозділів університету, з метою покращення діяльності інституту наставників академічних груп, посилення теоретичної і методичної педагогічної підготовки суб’єктів виховної роботи, зростання рівня їх психолого-педагогічної майстерності, ознайомлення членів колективу університету з передовим педагогічним досвідом, реалізації завдань програми розвитку НУБіП України «Голосіївська ініціатива», підготовки до 123 річниці університету. Організаторами семінару виступили: навчально-науковий центр виховної роботи і соціального розвитку; відділ виховної роботи і студентських справ; відділ регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання; кафедри: педагогіки і психології університету. 

     В науково-методичному семінарі прийняли участь 394 наставники академічних груп всіх курсів навчання, а також наставники куратори відокремлених підрозділів інститутів та коледжів, в тому числі і нашого навчального закладу, а саме: Оксана Качмар, Володимир Зайчук, Іван Логуш, Олег Кирик, Ігор Федуняк, Віталій Шаршонь, Іван Соловей.

    На початку науково-методичного семінару ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Миколайович Ніколаєнко зазначив актуальність питань винесених на розгляд і наукове обговорення в рамках науково-методичного семінару: про важливість виховання особистості майбутнього фахівця, особливості виховного процесу в реалізації концепції людиноцентризму, особливостей організації виховної роботи наставників зі студентами НУБіП України в умовах дистанційного навчання під час пандемії Covid-19, обміну досвідом роботи інституту наставників на прикладі гуманітарно-педагогічного факультету, методів розвитку згуртованості студентської групи, методів запобігання булінгу в студентських групах, методик виховання у студентів несприйнятливості до наркотичних речовин, це є абсолютно актуальні і важливі речі. Станіслав Миколайович відзначив, що ми готуємось до знаменної 123-ї історичної дати з дня створення нашого університету і привітав всіх з цією значною датою.

2   Сергій Кваша, проректор з навчально-педагогічної роботи і розвитку університету, розповів про особливості структурних змін системи виховній роботи в університеті в зв`язку зі складною санітарно-епідеміологічною ситуацією. Завдяки колективу кафедри культурології під керівництвом Ірини Майданюк, видатних талановитих заслужених і народних атристів кафедри, незважаючи на карантинні обмеження, реалізується цілий комплекс творчих заходів виховного блоку, у тому числі культорологічного спрямування. Основні вимоги підготовки гуртожитків безперечно пов’язані з короновірусними застереженнями. Відповідно до специфіки проведення заходів у період карантинних обмежень і враховуючи попередній досвід, ми розробили програму святкування 123-ї річниці НУБіП України.

     В.о. декана гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька поділилась досвідом організації роботи інституту наставників на факультеті.

34   Ірина Мартинюк, доцент кафедри психології, ознайомила учасників науково-методичного семінару зі значенням феномену згуртованості групи, поділилась рекомендаціями щодо згуртування студентів академічних груп.

   Людмила Омельчекно, доцент кафедри психології, презентувала напрацювання щодо попередження і протидії небезпечного явища в студентському середовищі як булінг. Поділилась власними методичними і практичними рекомендаціями щодо попередження такого соціально і фізично небезпечного явища.

56  Леся Маценко, доцент кафедри педагогіки, презентувала власні методичні і практичні напрацювання щодо попередження тютюнопаління.

   Начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Василь Лопушняк подякував організаторам науково-методичного семінару, ректорату, навчально-науковому центру виховної роботи і соціального розвитку, кафедрам педагогіки і психології за високій рівень організації та змістовні доповіді спікерів семінару.

78    Також Геннадій Ржевський зазначив на неприпустимості порушення кодекса наставника академічної групи, бути завжди прикладом честі і горіння до справи, професійності, і людяності у відносинах, на завершення свого виступу, запросив всіх до наполегливої праці зі студентами університету, навів висловлювання актуальні для кожного з учасників науково-методичного семінару, а саме для тих хто опікується вихованням майбутнього молодого покоління нашої славетної держави України, хто буде продовжувати традиції започатковані в нашому університеті.

   Учасники семінару нашого навчального закладу приєднуються до слів подяки для організаторів чудового заходу і підтримують ідею про традиційність таких подальших зустрічей з метою якісної і змістовної підготовки наставників академічних груп.

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme