Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Перспективні світові напрями досліджень і розробок у сферах сільського господарства, енергетики і транспорту: аналітична інформація

Які наукові та технологічні напрями досліджень у сферах сільського господарства, енергетики та транспорту є перспе

monny

ктивними у світі? Чи співпадають вони з тими дослідженнями, які проводять в Україні? Відповідні аналітичні довідки були розміщені 26 серпня 2020 року на сайті МОН.

Аналітична інформація підготовлена науковцями ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» з використанням інструментів двох міжнародних платформ:

  • «Web of Science» – наукометричної бази даних, за якою було проведено аналіз публікаційної активності та динаміки цитувань;
  • «Derwent Innovation» – патентної бази даних, за допомогою якої було відслідковано динаміку патентування та здійснено патентний ландшафт.

     Наразі аналіз проведено за трьома сферами, що відповідають Цілям сталого розвитку:

  1. «Подолання голоду, розвиток сільського господарства» (запискапрезентація);
  2. «Забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх» (запискапрезентація);
  3. «Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індустріалізації та інноваціям» (запискапрезентація 1презентація 2).

     У майбутньому на сайті МОН також буде розміщено дослідження щодо інших сфер.
     “Ця аналітика буде корисною нашим вченим та інноваторам, щоб вони могли порівняти, наскільки українські дослідження та розробки відповідають світовим трендам, і, можливо, скоригувати напрями своєї діяльності. Крім того, зараз у МОН триває підготовка нових пріоритетів розвитку наукової та інноваційної діяльності України – до 2030 року. Вони базуватимуться саме на Цілях сталого розвитку, і зазначені дослідження також будуть використані в цій роботі”, – повідомила заступниця генерального директора директорату науки та інновацій Дар’я Чайка.

     Нагадуємо, що раніше на сайті МОН було розміщено масштабні аналітичні дослідження про розвиток науки та інновацій в Україні за 2019 рік.

Володимир Отченашко,

начальник науково-дослідної частини НУБіП України,

д-р с.-г. наук, доцент
 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme