Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Запрошуємо на здобуття освіти за такими спеціальностями

051 ЕКОНОМІКА
071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 МЕНЕДЖМЕНТ
101 ЕКОЛОГІЯ
122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ
141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
201 Агрономія
205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ
242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ

Коротко про інститут:

 

   Правонаступник - Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства.

  Рік заснування - 2001

  Форма власності - державна

  Форми навчання - денна, заочна

  Документ про закінчення - диплом втановленого зразка

  Освітні ступені - Бакалавр (11), Магістр (3)

 

Факультети:

  Підрозділи - Структурний підрозділ з навчально-виробничої діяльності та професійно-технічної освіти

Featured

Науково-методичний семінар на тему:«Організація науково-інноваційної діяльності»

IMG 224111 січня 2018 р. навчально-науково-інноваційним відділом було проведено науково-методичний семінар на тему «Організація науково-інноваційної діяльності». Роботу семінару розпочала заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи доц., к.т.н. Білик С.Г., яка наголосила на важливості нового підходу до науково-інноваційної діяльності та відзначила, що науково-методичний семінар проводиться з метою покращення  якості наукової роботи і що основним підсумком є впровадження її результатів, оскільки кінцевою метою науки як галузі народного господарства служить впровадження результатів проведених досліджень у практику.

IMG 2258Директор інституту проф., д.е.н. Жибак М.М. наголосив, що аграрний сектор є надзвичайно важливим для економіки та продовольчої безпеки країни. На даний час саме кооперативи та фермерство України дають близько 40% валютних надходжень від експорту. І найбільший потенціал для розвитку аграрного виробництва міститься саме у взаємодії науки з аграріями. Основною метою є створення необхідних передумов для розвитку фермерських господарств і сільськогосподарської кооперації. Буде здійснена державна підтримка сільгоспвиробничих структур, що дозволить підняти українське фермерство на якісно новий рівень, сприятиме підвищенню ефективності та конкурентоспроможності фермерських господарств, допоможе наситити внутрішній ринок якісними продуктами та розширити географію експорту. Окрім того, розвиток фермерства сприятиме створенню середнього класу в селі, розвитку сільських територій та призведе до покращення матеріально-фінансового становища сільського населення. Тому саме на цю ланку ми – аграрний вуз, зобов’язані зосередити свою головну увагу в науці.

IMG 2246

Проф., д.е.н. Судомир С.М. прозвітувала про здійснену наукову роботу за 2017 р., а також пояснила, що наукова робота – це перш за все планова діяльність яка дозволяє розкрити і глибоко пізнати об'єктивні закономірності в природі й суспільстві, будучи творчим процесом, припускає різні задуми і повинна плануватися, але при цьому кожен науково-педагогічний працівник має право на свою точку зору, він може мати свою думку, яка має, безумовно, поважатися і тому навчально-науково-інноваційним відділом складено приблизний план роботи на 2018 р. і зачитала його, але всі кафедри повинні подати ще свої бачення на те, що будуть здійснювати в своїй науковій роботі для складання відділом повного річного плану.

На семінарі було розглянуто й інші важливі питання по організації наукової роботи кожного викладача і кафедр в цілому. Провідним фахівцем з науково-організаційної діяльності доц., к.і.н. Троханяк О.С. було ознайомлено присутніх з головними питаннями роботи семінару та спрямовано колектив до науково-інноваційно-дослідної роботи, яка б виражалась у плідній співпраці зі студентами у наукових гуртках, наукових школах, на факультативах, що в подальшому вело б до оформлення тематик. Запропоновано систему співпраці в Програмі імені Фулбрайта, оголошено про конкурси студентських наукових робіт та молодих вчених. Як надзвичайно важливим розглядалось питання про наукометричні бази даних та індекси цитування, а також про запровадження даної системи у вузі. Обговорено питання реєстрації науково-педагогічних працівників в базах даних SCOPUS, Web of Science, Google Scholar (Google Академія).

IMG 2251IMG 2254

Провідним фахівцем з наукової роботи зі студентами доц., к.т.н. Фльонцом І.В.  розказано про студентську роботу 2017 р. і накреслено плани на 2018 р. Наукову роботу зі студентами обумовлено тим, що будь-якому навіть самому кваліфікованому досліднику, необхідно обговорювати з колегами свої ідеї та отримані факти, тим більше студентам з викладачами чи навпаки, а результати такого спілкування оформляються найчастіше в письмовому вигляді у наукові статті чи тези. Необхідно допомагати студентам в їх науковій діяльності, особливо на засіданнях наукових гуртків, на факультативах, в кінці року по роботі наукового гуртка складається звіт. 

Науково-методичний семінар був змістовним і носив більш інформаційний характер.

Навчально-науково-інноваційний відділ

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme