Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Запрошуємо на здобуття освіти за такими спеціальностями

051 ЕКОНОМІКА
071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 МЕНЕДЖМЕНТ
101 ЕКОЛОГІЯ
122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ
141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
201 Агрономія
205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ
242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ

Коротко про інститут:

 

   Правонаступник - Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства.

  Рік заснування - 2001

  Форма власності - державна

  Форми навчання - денна, заочна

  Документ про закінчення - диплом втановленого зразка

  Освітні ступені - Бакалавр (11), Магістр (3)

 

Факультети:

  Підрозділи - Структурний підрозділ з навчально-виробничої діяльності та професійно-технічної освіти

Featured

І ЕТАП ХІ «ФЕСТИВАЛЮ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ – 2022»

1Важливою складовою освітнього процесу в закладах вищої освіти є науково-дослідна робота студентів. Студентські наукові гуртки – одна із форм наукової діяльності здобувачів вищої освіти, яка спрямована на розширення наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідної діяльності, в якій кожен студент має можливість реалізувати свої ідеї, знання та вміння в області науки.

12 травня 2022 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбувся І етап ХІ «Фестивалю студентської науки – 2022», приурочений 124-й річниці НУБіП України та Дню науки. Як відомо, «Фестиваль студентської науки» проходить з метою залучення студентської молоді до наукової роботи та покликаний розповісти про діяльність, здобутки та перспективи розвитку студентських наукових гуртків.

23У І етапі конкурсу ХІ «Фестивалю студентської науки – 2022» участь взяли такі студентські наукові гуртки інституту: «Сучасний економіст», «Електротехнології та експлуатація енергообладнання», «Менеджмент ХХІ століття», «Дослідження електротехнічних систем з відновлювальними джерелами енергії», «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування», «Україна і світ», «Токсикологічні дослідження навколишнього середовища», «Агроінженерії та біотехнологій». Останній, зокрема включає тематичні групи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти, а саме: «Удосконалення конструкції жаток для збирання кукурудзи на зерно в зимовий період», «Дослідження якісних показників роботи теплогенератора на твердому паливі», «Дослідження раціональної технології вирощування енергетичних дикоростучих рослин в Західному Лісостепу України» і «Дослідження  технології збирання коренеплодів та конструктивних особливостей збиральних машин».

45Інформацію про діяльність та здобутки студентських наукових гуртків інституту представляли старости та їх заступники на своїх вебсторінках за 2021-2022 навчальний рік. Гуртки оцінювалися за такими критеріями як: змістовне наповнення презентації, результативні показники проведеної роботи протягом навчального року та стратегія розвитку студентського наукового гуртка на 2022-2023 н.р.

78За рішенням конкурсної комісії інституту перемогу у І етапі конкурсу здобув студентський науковий гурток «Електротехнології та експлуатація енергообладнання» під керівництвом ст. викладачів Світлани ГАЙДУКЕВИЧ і Надії СЕМЕНОВОЇ.

Друге місце посів студентський науковий гурток «Менеджмент ХХІ століття» під керівництвом к.е.н., доц. Ігоря ФЕДУНЯКА.

Третє місце зайняв студентський науковий гурток «Агроінженерії та біотехнологій» під керівництвом к.т.н., доц. Андрія ЛІННІКА.

911Вітаємо з перемогою та бажаємо успіху у фінальному етапі ХІ «Фестивалю студентської науки – 2022», нових цікавих наукових ідей і не зупинятись на досягнутому та висловлюємо подяку всім науковим керівникам студентських гуртків, які сприяють розвитку талановитої молоді в науці.

Оксана СЛИВІНСЬКА,

к.е.н., доц., провідна фахівчиня з наукової роботи студентів

відділу навчально-науково-інноваційної діяльності

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme