Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Запрошуємо на здобуття освіти за такими спеціальностями

051 ЕКОНОМІКА
071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 МЕНЕДЖМЕНТ
101 ЕКОЛОГІЯ
122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ
141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
201 Агрономія
205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ
242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ

Коротко про інститут:

 

   Правонаступник - Бережанського технікуму механізації та електрифікації сільського господарства.

  Рік заснування - 2001

  Форма власності - державна

  Форми навчання - денна, заочна

  Документ про закінчення - диплом втановленого зразка

  Освітні ступені - Бакалавр (11), Магістр (3)

 

Факультети:

  Підрозділи - Структурний підрозділ з навчально-виробничої діяльності та професійно-технічної освіти

Featured

Гостьова міжнародна міжвузівська бінарна лекція проведена професором Світланою СУДОМИР для аспірантів економічних спеціальностей у ЗВО «Подільський державний університет»

1     23 листопада у навчально-науковому інституті бізнесу і фінансів відбулася міжнародна міжвузівська бінарна лекція для аспірантів на тему «Стратегічне планування. Оцінювання та вибір стратегії національних і зарубіжних товаровиробників» з навчальної дисципліни «Концепція стратегічного менеджменту та її використання у діяльності вітчизняних та зарубіжних підприємств». 

    Гостьовими лекторами виступили відомі фахівці зі стратегічного управління, які мають значний досвід у підготовці фахівців з менеджменту і роботи з аспірантами, а саме dr.n.e. Paulina KOLISNICHENKO – prorektor ds. współpracy międzynarodowej WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska); Світлана СУДОМИР, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки і менеджменту ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», гарант ОПП спеціальності 073 «Менеджмент», завідувач відділу навчально-науково-інноваційної діяльності.

2345678    З привітальним словом виступили:

dr. n. sp. Grzegorz KONIECZNY – rektor WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska);
доктор економічних наук, професор, проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності ЗВО «ПДУ» Оксана БЯЛКОВСЬКА;
доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, директор навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Микола  МІСЮК.

    На лекції були присутні Гаранти ОНП Менеджмент і Економіка Алла ЧИКУРКОВА, Наталія КОРЖЕНІВСЬКА, викладачі та аспіранти економічних спеціальностей.

   Дана лекція була прочитана з вибіркової компоненти ОНП Менеджмент, що дало змогу продовжити процес реалізації індивідуальної освітньої траєкторії аспірантів як персонального шляху реалізації особистісного потенціалу здобувача освіти, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду, ґрунтується на виборі здобувачем освіти видів, форм і темпу здобуття освіти, суб’єктів освітньої діяльності та запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін і рівня їх складності, методів і засобів навчання.

   Цікавим та змістовним був запропонований лекторами підхід до формування й використання різноманітних моделей стратегічного планування на підприємствах з врахуванням практики національних і зарубіжних товаровиробників. Доктор Пауліна КОЛІСНІЧЕНКО розкрила переваги й недоліки існуючих стратегій утримання конкурентної позиції товаровиробників на зовнішніх ринках. Вивчення українського досвіду в цій сфері показало, що теорія і практика розробки стратегій управління ще не зайняли належного місця.

   У практиці сучасного господарювання лише 10 % підприємств повністю реалізують власну стратегію. Важливим є врахування аспірантами у своїх наукових дослідженнях методології формування стратегічних планів, оскільки необхідність розробки стратегій викликана нестабільністю середовища функціонування підприємств, неповнотою інформації про його теперішній і майбутній стан, необхідністю забезпечувати конкурентні переваги та конкурентоспроможність підприємств. Бінарний лектор, доктор Світлана СУДОМИР, наголосила на необхідності врахування вітчизняного і закордонного досвіду формування позитивного іміджу підприємств у реалізації програм їх стратегічного розвитку, а також зазначила, що сучасні умови розвитку бізнесу, глобалізації та інформатизації вимагають від керівників підприємств вміння правильно позиціонуватись і виділятися серед багатьох конкурентів. Непередбачувані негативні наслідки (від недовіри до величезних втрат), стимулювали ріст досліджень у цій галузі наукових знань.

     На завершення лекції аспіранти і викладачі мали можливість прийняти участь в обговоренні дискусійних питань.

   Завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алла ЧИКУРКОВА щиро подякувала партнерам університету, запрошеним лекторам за професіоналізм і підтримку аспірантів у їх формуванні як докторів філософії.

Світлана СУДОМИР,
доктор економічних наук,
 професор,  професор кафедри економіки і менеджменту, завідувач відділу навчально-науково-інноваційної діяльності
ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme