ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Обговорення освітньої програми «Агрономія»

1Індивідуальна освітня траєкторія здобувачів вищої освіти є важливим інструментом для розвитку особистості студента та забезпечення його професійного зростання. Участь здобувачів в обговоренні освітніх програм і формуванні змісту вибіркових компонентів є ключовим елементом цього процесу.
З метою модернізації змісту освітньої програми, відповідності її вимогам ринку праці та врахування побажань студентів щодо вибору дисциплін загального та професійного спрямування на кафедрі агрономії та екології  3 грудня 2024 року  відбулось обговорення ОПП «Агрономія» на  2025 рік  вступу за участі гаранта, членів проєктної групи та здобувачів вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія».
Featured

Неформальна освіта здобувачів освіти спеціальності 201 «Агрономія»

1Сучасна освіта все частіше виходить за межі аудиторій та навчальних планів. Інтернет відкриває безмежні можливості для отримання знань, а онлайн-платформи, стають важливими інструментами для неформальної освіти студентів.
Featured

Перспективи природничої професії еколога

IMG ad85845438d98d3f552cf0f1c79c2190 V   Високоякісний спеціаліст сьогодні — чисте довкілля та доглянута планета завтра! Обрати життєвий та професійний шлях «еколога» — це свідомий вибір. Важко і, мабуть, неможливо чітко вказати, що саме стало вирішальним у цьому виборі.

 Поділився своїми переконаннями абітурієнт до вступу на спеціальність 101 «Екологія» Олександр АМБРОЗЯК із м. Ланівці, Тернопільської області. Змалку батьки виховували любов до усіх природничих дисциплін — фізики, хімії, біології. Дехто стверджує, що вища екологічна освіта в Україні якась не така, — та це неправда! Свою професійну екологічну діяльність я розпочав ще у шкільні роки у Лановецькій загальноосвітній школі, де і зрозумів, що професія еколога наче саме природа сповнена різноманіття — від замірів ґрунту до відбору проб з водних колодязів, від нудної інвентаризації викидів та відходів до неймовірних екскурсій та екологічних акцій. У 2024 році я докорінно переглянув свою професійну позицію і збагнув — наша природа у небезпеці. 

Featured

Засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми безпеки людини в сучасних умовах»

1   В умовах воєнного стану все нагальнішою стає обізнаність людей щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема воєнного характеру.

  На засіданні гуртка детально розглянуто національне законодавство щодо класифікації надзвичайних подій воєнного характеру та порядок дій в конкретних випадках. «Класифікатор надзвичайних ситуацій» ДК 019:2010,  не визначає переліку НС воєнного характеру. При цьому очевидно, що такі НС пов’язані із застосуванням звичайної зброї та зброї масового ураження.

Featured

Обговорення освітньо-професійної програми «екологія» із студентським активом

1     29 березня 2024 р. на кафедрі екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування відбулося обговорення освітньої програми «Екологія» на 2024-2025 навчальний рік. Учасниками обговорення щодо змісту освітньої програми 101 Екологія для підготовки здобувачів першого рівня вищої освіти виступали всі здобувачі за спеціальністю 101 Екологія, що навчаються у ВПНУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут», гарант освітньої програми, представники проектної групи.

Featured

«Природа та війна: як російська агресія вплинула на довкілля»

1    26 березня 2024 року на кафедрі екологія, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування відбувся науковий семінар на тему: «Природа та війна: як російська агресія вплинула на довкілля».

     Повномасштабне вторгнення росії до України з 24 лютого вже завдало та продовжує завдавати величезної шкоди людям та інфраструктурі населених пунктів, де тривають бойові дії. Але війна впливає і на дику природу.

    Зараз навіть неможливо повністю оцінити вплив війни на довкілля через брак точної інформації. Причин цьому дві. Насамперед, навіть збирати ці дані небезпечно для фахівців, оскільки тривають активні бойові дії. По-друге, не вся інформація може бути озвучена публічно з тактичною метою.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme